REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Action
hy: Գործողություն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
