REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Action
ja: アクション

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Other
ja: その他

en: Deleted
ja: 削除済み

en: Entity type
ja: エンティティタイプ
