REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ
