REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Action
no: Handling

en: Updated
no: Oppdatert

en: Created
no: Opprettet

en: Other
no: Annet

en: Deleted
no: Slettet

en: Entity type
no: Entitetstype
