REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Action
nl: Actie

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Other
nl: Andere

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Entity type
nl: Entiteitstype
