REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Action
pt: Ação

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Other
pt: Outros

en: Deleted
pt: Apagado

en: Entity type
pt: Tipo de entidade
