REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Action
ru: Действие

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Other
ru: Другое

en: Deleted
ru: Удалено

en: Entity type
ru: Тип сущности
