REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Action
sk: Akcia

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Other
sk: Ostatné

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Entity type
sk: Typ entity
