REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Other
ug: باشقا

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى
