REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Action
uk: Дія

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Other
uk: Інше

en: Deleted
uk: Видалено

en: Entity type
uk: Тип сутності
