REST Hooks (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Action
vi: Thao tác

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Other
vi: Khác

en: Deleted
vi: Đã xóa
