Open Restaurant 1.x (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (47 entries)

en: Welcome
nl: Welkom

en: Install
nl: Installeren

en: install
nl: installeren

en: Completed
nl: Voltooid

en: Standard
nl: Standaard

en: Quick
nl: Snel

en: Go to site
nl: Ga naar website

en: Installed %module module.
nl: %module-module geïnstalleerd.

en: Install features
nl: Functies installeren

en: Select features
nl: Functies selecteren

en: Install demo content
nl: Demo-inhoud installeren

en: Importing content.
nl: Bezig met het importeren van inhoud.

en: Import profile
nl: Profiel importeren

en: View site
nl: Site weergeven

en: Enable these features for your restaurant.
nl: Deze functionaliteiten voor uw restaurant inschakelen.

en: Configure restaurant
nl: Restaurant instellen

en: Thank you for choosing the Restaurant Distribution!
nl: Bedankt voor het kiezen van de restaurantdistributie

en: The Restaurant Distribution has everything you need to build your restaurant website.
nl: De restaurantdistributie heeft alles wat nodig is om een website voor een restaurant te maken.

en: Launch installation
nl: Installatie starten

en: Select features for your restaurant.
nl: Functionaliteiten voor het restaurant selecteren.

en: Menu management
nl: Menubeheer

en: Blog functionality
nl: Blogfunctionaliteit

en: Events and calendar
nl: Evenementen en kalender

en: Reservation system
nl: Reserveringssysteem

en: Multiple restaurant locations
nl: Meerdere restaurantlocaties

en: Enhanced administrative interface
nl: Verbeterde beheerinterface

en: SEO such clean urls, metatags...etc
nl: SEO, zoals schone urls, metatags... enz.

en: Install demo content?
nl: Demo-inhoud installeren?

en: Install demo content such as menus, events and blog posts.
nl: Demonstratie-inhoud zoals menu's, evenementen en blogposts installeren.

en: Installing features
nl: Functionaliteiten installeren

en: Installing demo content
nl: Demo-inhoud aan het installeren

en: Installation complete
nl: Installatie voltooid

en: You have successfully installed the Restaurant Distribution.
nl: De restaurantdistributie is succesvol geïnstalleerd.

en: A Drupal Distribution to build Restaurant websites
nl: Een Drupaldistributie om websites te bouwen voor restaurants

en: Importing site database
nl: Website-database importeren.

en: The database import has encountered an error.
nl: In de database-import is een fout opgetreden.

en: Installing from database import.
nl: Vanuit een database-import installeren.

en: Performing standard Drupal install.
nl: Standaard Drupal-installatie uitvoeren.

en: Installation type
nl: Installatietype

en: Let's get started
nl: Laten we beginnen

en: Select an installation type:
nl: Installatietype selecteren:

en: Install using a set of predefined settings. (recommended)
nl: Installeren met behulp van een set vooraf gedefinieerde instellingen. (aanbevolen)

en: Install by customizing your distribution.
nl: Installeren door het aanpassen van de distributie.

en: Drupal Restaurant
nl: Drupal restaurant

en: Quick (recommended)
nl: Snel (aanbevolen)

en: Install using a set of predefined settings.
nl: Installeren met behulp van een set vooraf gedefinieerde instellingen.

en: Imported %table table.
nl: Geïmporteerde %tabel-tabel.
