Restaurant (7.x-1.0-beta9) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Welcome
vi: Chào mừng

en: Install
vi: Cài đặt

en: install
vi: cài đặt

en: Features
vi: Tính năng

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: Standard
vi: Tiêu chuẩn

en: Installed %module module.
vi: Đã cài đặt module %module
