Open Restaurant 1.x (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Install
ar: تثبيت

en: Features
ar: الخصائص

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Standard
ar: معياري

en: Installed %module module.
ar: تم تثبيت الوحدة %module.
