Open Restaurant (7.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Install
fa: نصب

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Standard
fa: استاندارد

en: Installed %module module.
fa: ماژول %module نصب شد.
