Open Restaurant (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Welcome
ro: Bine ați venit

en: Install
ro: Instalare

en: Features
ro: Caracteristici

en: Completed
ro: Finalizată

en: Installed %module module.
ro: Modulul %module instalat.
