Open Restaurant (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Welcome
ru: Добро пожаловать

en: Install
ru: Установить

en: install
ru: устанавливать

en: Features
ru: Особенности

en: Completed
ru: Завершено

en: Standard
ru: Стандарт

en: Installed %module module.
ru: Установлен модуль %module.
