Open Restaurant (7.x-1.0-rc3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Welcome
da: Velkommen

en: Install
da: Installér

en: install
da: installér

en: Completed
da: Gennemført

en: Installed %module module.
da: Modulet %module installeret.

en: Install demo content
da: Installér demoindhold

en: Importing site database
da: Importér site-database

en: The database import has encountered an error.
da: Databaseimporten stødte på en fejl.

en: Installing from database import.
da: Installerer fra databaseimport.

en: Performing standard Drupal install.
da: Udfører standard Drupal-installation.
