Open Restaurant (7.x-1.0-rc3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Standard
el: Βασικό

en: Installed %module module.
el: Εγκαταστάθηκε η μονάδα %module.
