Open Restaurant (7.x-1.0-rc3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Welcome
fi: Tervetuloa

en: Install
fi: Asenna

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Completed
fi: Valmis

en: Standard
fi: Standardi

en: Installed %module module.
fi: Asennettiin %module moduuli.
