Restaurant (7.x-1.0-rc4) - en to et translation catalogue (68 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Categories
et: Kategooriad

en: Download
et: Allalaadimine

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Message
et: Teade

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Large
et: Suur

en: Icon
et: Ikoon

en: Modules
et: Moodulid

en: Menu
et: Menüü

en: Event
et: Sündmus

en: Picture
et: Pilt

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Contact
et: Kontakt

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Available updates
et: Saadaolevad uuendused

en: Custom
et: Kohandatud

en: Location
et: Asukoht

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: active
et: aktiivne

en: Price
et: Hind

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: General
et: Üldine

en: Calendar
et: Kalender

en: here
et: siin

en: Other
et: Muu

en: Navigation
et: Menüü

en: Install
et: Paigalda

en: Logout
et: Logi välja

en: Add menu
et: Lisa menüü

en: Features
et: Omadused

en: Caption
et: Pealkiri

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Standard
et: Standardne

en: News
et: Uudised

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Tabs
et: Sakid

en: Grid
et: Ruudustik

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Account
et: Konto

en: About
et: Programmist

en: done
et: valmis

en: Variants
et: Variandid

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Installed %module module.
et: Moodul %module on paigaldatud.

en: Add event
et: Lisa sündmus

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
et: <em>Peamenüüd</em> kasutatakse paljudel lehtedel peamiste sektsioonide kuvamiseks, see asetseb tihti ülemisel navigeerimisribal.

en: Footer Menu
et: Jaluse menüü
