Restaurant (7.x-1.0-rc4) - en to jv translation catalogue (47 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Images
jv: Gambar

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Categories
jv: Kategori

en: Download
jv: Undhuh

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Message
jv: Pesen

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Large
jv: Gedhe

en: Icon
jv: Ikon

en: Modules
jv: Modul

en: Picture
jv: Gambar

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Contact
jv: Kontak

en: Expanded
jv: Mekarnā

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Site slogan
jv: Sesanti situs

en: Available updates
jv: Update sing cumawis

en: Custom
jv: Kostum

en: Location
jv: Lokasi

en: General
jv: Umum

en: here
jv: nag kéné

en: Other
jv: Liyané

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Install
jv: Dipasang

en: Logout
jv: Metu

en: Add menu
jv: Tambah menu

en: Standard
jv: Standar

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Featured
jv: Fitur

en: Account
jv: Akun

en: About
jv: Ngenani

en: done
jv: rampung

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Installed %module module.
jv: Masang modul %module.
