Open Restaurant (7.x-1.0-rc4) - en to pa translation catalogue (24 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: active
pa: ਚਾਲੂ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Add menu
pa: ਮੇਨੂ ਸ਼ਾਮਲ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
