Open Restaurant (7.x-1.0-rc4) - en to se translation catalogue (18 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Images
se: Govat

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Update
se: Ođasmahte

en: Picture
se: Govva

en: Logout
se: Logge eret

en: Account
se: konto

en: About
se: Birra
