Open Restaurant (7.x-1.0-rc4) - en to ug translation catalogue (40 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Documentation
ug: ماتېرىياللار

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Available updates
ug: پروگرامما يېڭىلاش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Location
ug: ئورنى

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: Address
ug: ئادرېس

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Calendar
ug: كالىندار

en: here
ug: بۇ يەر

en: Other
ug: باشقا

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Install
ug: قاچىلاش

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Add menu
ug: تىزىملىك قوشۇش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Caption
ug: تېما

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: About
ug: ھەققىدە

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك
