Open Restaurant (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (38 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Categories
af: Kategorieë

en: Download
af: Laai af

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Message
af: Boodskap

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Large
af: Groot

en: Picture
af: Prentjie

en: Configure
af: Verstel

en: Contact
af: Kontak

en: Expanded
af: Oopgemaak

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Site slogan
af: Bladslagspreuk

en: Available updates
af: Beskikbare opdaterings

en: Location
af: Ligging

en: active
af: aktief

en: Price
af: Prys

en: Other
af: Ander

en: Navigation
af: Navigasie

en: Sidebar
af: Systaaf

en: News
af: Nuus

en: Account
af: Rekening

en: Main menu
af: Hoofkieslys
