Restaurant (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (17 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Images
br: Skeudennoù

en: Status
br: Statud

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Search
br: Enklask

en: Update
br: Hizivadenn

en: Menu
br: Lañser

en: Picture
br: Skeudenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: Logout
br: Digevreañ

en: Add menu
br: Ouzhpennañ lañser

en: About
br: Diwar-benn

en: done
br: graet
