Restaurant (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: Picture
ht: Foto

en: Site name
ht: Non sit la

en: active
ht: aktive

en: done
ht: fini

en: Installed %module module.
ht: Instale %module modil.
