Restaurant (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Account
mg: Kaonty

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
