Restaurant (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (26 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Categories
sr: Категорије

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Menu
sr: Мени

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Expanded
sr: Проширено

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Site slogan
sr: Крилатица сајта

en: Welcome
sr: Добродошли

en: active
sr: активан

en: Price
sr: Цена

en: Completed
sr: Завршено

en: done
sr: готово

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Installed %module module.
sr: Модул %module је инсталиран.
