Restaurant (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (71 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Images
ca: Imatges

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Message
ca: Missatge

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Large
ca: Gran

en: Icon
ca: Icona

en: Modules
ca: Mòduls

en: Menu
ca: Menú

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Picture
ca: Imatge

en: Configure
ca: Configura

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: Expanded
ca: Expandit

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site slogan
ca: Eslògan del lloc

en: Available updates
ca: Actualitzacions disponibles

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Location
ca: Localització

en: active
ca: actiu

en: Price
ca: Preu

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Calendar
ca: Calendari

en: Events
ca: Esdeveniments

en: here
ca: aquí

en: Other
ca: Altres

en: Navigation
ca: Navegació

en: Install
ca: Instal·la

en: Add location
ca: Afegeix una localització

en: Logout
ca: Sortir

en: install
ca: instal·la

en: Add menu
ca: Afegeix un menú

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Distribution
ca: Distribució

en: Caption
ca: Subtítol

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Completed
ca: Completat

en: Standard
ca: Estàndard

en: News
ca: Notícies

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Grid
ca: Graella

en: Services
ca: Serveis

en: Featured
ca: Distintiu

en: Account
ca: Compte

en: About
ca: Detalls

en: done
ca: fet

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Installed %module module.
ca: S'ha instal·lat el mòdul %module.

en: Add event
ca: Afegeix esdeveniment

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.

en: Contact Us
ca: Contacta'ns
