Open Restaurant 1.x (7.x-1.1) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: Price
ga: Praghas

en: Phone
ga: Fón

en: Calendar
ga: Féilire

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Logout
ga: Logáil amach

en: Completed
ga: Déanta

en: Upcoming Events
ga: Imeachtaí ag teacht aníos

en: Dashboard
ga: Deais

en: About Us
ga: Fúinn
