Restaurant (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (14 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Images
or: ଛବି ଗୁଡିକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Expanded
or: ସମ୍ପ୍ରସାରିତ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: Site slogan
or: ସାଇଟ୍ ସ୍ଲୋଗାନ

en: active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Account
or: ଖାତା
