Open Restaurant 1.x (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (39 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Message
sq: Mesazhi

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Large
sq: E madhe

en: Modules
sq: Modulët

en: Menu
sq: Menuja

en: Picture
sq: Fotografia

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Contact
sq: Kontakti

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Site slogan
sq: Sllogan i sitit

en: Available updates
sq: Përditësime në dispozicion

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: active
sq: aktiv

en: Other
sq: Tjetër

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Install
sq: Instalo

en: Add menu
sq: Shto menu

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: Account
sq: Profili

en: About
sq: Informacione

en: Installed %module module.
sq: U instalua moduli %module.
