Open Restaurant 1.x (7.x-1.11) - en to hr translation catalogue (59 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Categories
hr: Kategorije

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Message
hr: Poruka

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Large
hr: Velika

en: Icon
hr: Ikona

en: Modules
hr: Moduli

en: Menu
hr: Izbornik

en: Event
hr: Događanje

en: Picture
hr: Slika

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Email
hr: E-pošta

en: Contact
hr: Kontakt

en: Expanded
hr: Prošireno

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Site slogan
hr: Slogan lokacije

en: Available updates
hr: Dostupne nadogradnje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Location
hr: Lokacija

en: active
hr: aktivan

en: Price
hr: Cijena

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: General
hr: Općenito

en: Calendar
hr: Kalendar

en: here
hr: ovdje

en: Other
hr: Ostalo

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Install
hr: Instaliraj

en: Logout
hr: Odjava

en: Add menu
hr: Dodaj izbornik

en: Features
hr: Značajke

en: Standard
hr: Standardno

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Grid
hr: Mreža

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Account
hr: Račun

en: About
hr: Opis

en: done
hr: gotovo

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Installed %module module.
hr: Instaliran %module modul.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hr: <em>Glavni</em> izbornik se koristi na mnogim lokacijama za prikaz glavnih odjeljaka lokacije, najčešće kao navigacijska traka na vrhu.
