Open Restaurant 1.x (7.x-1.11) - en to km translation catalogue (51 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Images
km: រូបភាព

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Download
km: ទាញយក

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Message
km: សារ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Large
km: ធំ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Picture
km: រូបភាព

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Site slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក​របស់​តំបន់បណ្ដាញ

en: Available updates
km: បច្ចុប្បន្នភាព​ដែល​មាន

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Location
km: ទីតាំង

en: active
km: សកម្ម

en: General
km: ទូទៅ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Install
km: ដំឡើង

en: Logout
km: ចេញ

en: Add menu
km: បន្ថែម​ម៉ឺនុយ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Account
km: គណនី

en: About
km: អំពី

en: done
km: ធ្វើ​រួច

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Installed %module module.
km: បាន​ដំឡើង​​ម៉ូឌុល %module ។

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
km: ម៉ឺនុយ<em>មេ</em> ត្រូវ​បានប្រើ​នៅ​លើ​តំបន់​បណ្ដាញ​ជា​ច្រើន ដើម្បីបង្ហាញ​ផ្នែក​សំខាន់ៗ​របស់​តំបន់បណ្ដាញ ជា​រឿយៗ​នៅ​ក្នុង​របារ​រុករក​ផ្នែក​ខាង​លើ ។
