Restaurant (7.x-1.11) - en to lv translation catalogue (66 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Large
lv: Liels

en: Icon
lv: Ikona

en: Modules
lv: Moduļi

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Event
lv: Notikums

en: Picture
lv: Attēls

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Contact
lv: Kontakti

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Available updates
lv: Pieejamie atjauninājumi

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: active
lv: aktīvs

en: Price
lv: Cena

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: General
lv: Galvenie

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Events
lv: Notikumi

en: here
lv: šeit

en: Other
lv: Citi

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Install
lv: Instalēt

en: Logout
lv: Iziet

en: Add menu
lv: Pievienot izvēlni

en: Caption
lv: Paraksts

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Standard
lv: Standarta

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Grid
lv: Režģis

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Account
lv: Konts

en: About
lv: Par

en: done
lv: pabeigts

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Installed %module module.
lv: Uzstādīts %module modulis.

en: Click to edit details
lv: Klikšķināt lai labotu detaļas
