Restaurant (7.x-1.11) - en to ml translation catalogue (28 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Slideshow
ml: സ്ലൈഡ്‌ഷോ

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: Menu
ml: മെനു

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Site name
ml: സൈറ്റിന്റെ പേര്

en: Install
ml: സജ്ജീകരിക്കുക

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍

en: Installed %module module.
ml: %module മോഡ്യൂള്‍ സ്ഥാപിച്ചു.
