Restaurant (7.x-1.12) - en to bs translation catalogue (34 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Images
bs: Slike

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Categories
bs: Kategorije

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Message
bs: Poruka

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Modules
bs: Moduli

en: Menu
bs: Meni

en: Event
bs: Događaj

en: Picture
bs: Slika

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Contact
bs: Kontakt

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Available updates
bs: Dostupne nadogradnje

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Location
bs: Lokacija

en: active
bs: aktivan

en: Address
bs: Adresa

en: Calendar
bs: Kalendar

en: Events
bs: Događaji

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Account
bs: Korisnički račun

en: The installation has encountered an error.
bs: Instalacija je naišla na grešku

en: Installed %module module.
bs: Modul %module instaliran.
