Restaurant (7.x-1.12) - en to gl translation catalogue (69 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Documentation
gl: Documentación

en: Categories
gl: Categorías

en: Download
gl: Descargar

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Large
gl: Grande

en: Icon
gl: Icona

en: Modules
gl: Módulos

en: Menu
gl: Menú

en: Event
gl: Evento

en: Picture
gl: Imaxe

en: Configure
gl: Configurar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Contact
gl: Contacto

en: Expanded
gl: Expandida

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site slogan
gl: Eslogan do sitio

en: Available updates
gl: Actualizacións dispoñibles

en: Custom
gl: Personalizado

en: Location
gl: Localización

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: active
gl: activo

en: Price
gl: Prezo

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: General
gl: Xeral

en: Calendar
gl: Calendario

en: Events
gl: Eventos

en: here
gl: aquí

en: Other
gl: Outro

en: Navigation
gl: Navegación

en: Install
gl: Instalar

en: Logout
gl: Saír

en: Add menu
gl: Engadir menú

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Caption
gl: Lenda

en: Completed
gl: Completado

en: Standard
gl: Estándar

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Grid
gl: Grella

en: Services
gl: Servizos

en: Featured
gl: Destacado

en: Account
gl: Conta

en: About
gl: Información

en: done
gl: feito

en: Locations
gl: Ubicacións

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Main menu
gl: Menú principal

en: The installation has encountered an error.
gl: Aconteceu un erro na instalación.

en: Installed %module module.
gl: Modulo %module instalado.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.
