Open Restaurant 1.x (7.x-1.12) - en to ka translation catalogue (42 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Large
ka: დიდი

en: Modules
ka: მოდულები

en: Menu
ka: მენიუ

en: Picture
ka: სურათი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Site slogan
ka: საიტის სლოგანი

en: Available updates
ka: შესაძლებელი განახლებები

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: active
ka: აქტიური

en: General
ka: ზოგადი

en: Other
ka: სხვა

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Install
ka: დაყენება

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Add menu
ka: მენიუს დამატება

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: The installation has encountered an error.
ka: შეცდომა ინსტალაციის დროს.

en: Installed %module module.
ka: დაყენებულია %module მოდული.
