Open Restaurant 1.x (7.x-1.12) - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Documentation
lo: ເອກະສານ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Featured
lo: ລັກສະນະເດັ່ນ

en: Account
lo: ບັນຊີ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ
