Open Restaurant 1.x (7.x-1.12) - en to ps translation catalogue (36 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Picture
ps: انځور

en: Configure
ps: سازول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: active
ps: فعال

en: General
ps: ټوليز

en: Other
ps: نور

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Install
ps: لګول

en: Add menu
ps: غورنۍ زیاتول

en: Caption
ps: نوم

en: Standard
ps: معياري

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Grid
ps: ځاليز

en: Featured
ps: ځانګړي

en: About
ps: په اړه
