Restaurant (7.x-1.13) - en to am translation catalogue (30 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Images
am: ምስሎች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Configure
am: ውቀር

en: Email
am: ኢሜይል

en: Expanded
am: የተለጠጠ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Site slogan
am: የድረ ገጽ መፈክር

en: Custom
am: ብጁ

en: Location
am: ቦታ

en: active
am: ገባሪ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Add menu
am: ምናሌ ጨምር

en: Tabs
am: ትሮች

en: Account
am: መለያ

en: The installation has encountered an error.
am: የመጫን ሂደቱ እክል አጋጥሞታል።
