Restaurant (7.x-1.13) - en to be translation catalogue (54 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Images
be: Малюнкі

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Download
be: Сцягнуць

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Modules
be: Модулі

en: Menu
be: Меню

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Configure
be: Правіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Contact
be: Кантакт

en: Expanded
be: Разгорнута

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Site slogan
be: Слёган сайту

en: Available updates
be: Даступныя абнаўленні

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: active
be: актыўны

en: General
be: Агульны

en: Other
be: Іншыя

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Install
be: Усталяваць

en: Logout
be: Выйсці

en: Add menu
be: Дадаць меню

en: Features
be: Функцыі

en: Caption
be: Загаловак

en: Standard
be: Стандарт

en: You are here
be: Вы тут

en: Grid
be: Сетка

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Account
be: Акаўнт

en: About
be: Аб

en: done
be: зроблена

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: The installation has encountered an error.
be: Інсталляцыя была спынена памылкай.

en: Installed %module module.
be: Усталяваны %module модуль.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
be: На многіх сайтах <em>Галоўнае</em> меню выкарыстоўваецца для паказу асноўных разделаў сайта, і часта ў верхняй навігацыйнай панэлі.
