Open Restaurant 1.x (7.x-1.13) - en to dz translation catalogue (31 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Picture
dz: པར།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Expanded
dz: རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: Site slogan
dz: ས་ཁོངས་འབོ་ཚིག

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Add menu
dz: དཀར་ཆག་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་
