Open Restaurant 1.x (7.x-1.13) - en to mn translation catalogue (36 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Download
mn: Татах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Message
mn: Зурвас

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Large
mn: Том

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Menu
mn: Цэс

en: Picture
mn: Зураг

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Available updates
mn: Боломжит шинэчлэлтүүд

en: Location
mn: Байрлал

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Add menu
mn: Цэс нэмэх

en: Dashboard
mn: Самбар

en: Main menu
mn: Гол цэс

en: The installation has encountered an error.
mn: Суурилуулалтанд алдаа гарсан байна.

en: Installed %module module.
mn: %module модулийг суурилуулчихсан.
