Open Restaurant 1.x (7.x-1.13) - en to my translation catalogue (39 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Large
my: အကြီး

en: Modules
my: Module များ

en: Menu
my: မီနူး

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Site slogan
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ ကြွေးကြော်သံ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Other
my: အခြား

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Standard
my: စံ

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: done
my: ပြီးပါပြီ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: The installation has encountered an error.
my: တပ်ဆင်မှု လုပ်ငန်းပြုလုပ်ရာတွင် ပြဿနာ တစ်ခုကြုံတွေ့နေပါသည်

en: Installed %module module.
my: %module မော်ဂျုးကို တပ်ဆင်ခဲ့ပါသည်။
