Restaurant (7.x-1.14) - en to bo translation catalogue (59 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Picture
bo: པར

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Site slogan
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་འབོད་ཚིག

en: Available updates
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Address
bo: ས་གནས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: here
bo: འདིར།

en: Other
bo: གཞན

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Install
bo: སྒྲིག་འཇུག

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Add menu
bo: འདེམས་བྱང་ཁ་སྣོན

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Variants
bo: བྱེ་བྲག

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: The installation has encountered an error.
bo: སྒྲིག་འཇུག་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: Installed %module module.
bo: མ་དཔེ་%module་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚར།

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
bo: འདེམས་བྱང་<em>གཙོ་བོ་</em>་ནི་དྲ་ཚིགས་མང་ཆེ་བའི་ཐོག་གི་ཚན་ཁག་གཙོ་བོ་དག་སྟོན་བྱེད་ལ་སྤྱོད་བཞིན་ཡིན། རྒྱུན་དུ་ཕྱོགས་སྟོན་ངོས་ཀྱི་ཐོད་དུ་གནས་ཡོད།
