Restaurant (7.x-1.14) - en to el translation catalogue (66 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Images
el: Εικόνες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Download
el: Λήψη

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Message
el: Μήνυμα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Large
el: Μεγάλο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Modules
el: Μονάδες

en: Menu
el: Μενού

en: Event
el: Συμβάν

en: Picture
el: Εικόνα

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Expanded
el: Σε ανάπτυξη

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Site slogan
el: Σύνθημα του ιστοτόπου

en: Available updates
el: Διαθέσιμες ενημερώσεις

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Click here
el: Κλικ εδώ

en: active
el: ενεργός

en: Price
el: Tιμή

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: General
el: Γενικά

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Events
el: Γεγονότα

en: here
el: εδώ

en: Other
el: Άλλο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: Add location
el: Προσθήκη τοποθεσίας

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Add menu
el: Προσθήκη μενού

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Standard
el: Βασικό

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Account
el: Λογαριασμός

en: About
el: Περί

en: done
el: έγινε

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: The installation has encountered an error.
el: Σφάλμα εγκατάστασης.

en: Installed %module module.
el: Εγκαταστάθηκε η μονάδα %module.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
el: Το <em>Κύριο</em> μενού χρησιμοποιείται σε πολλές ιστοσελίδες για να δείχνει τις κεντρικές ενότητες της ιστοσελίδας, συχνά σε ένα μενού πλοήγησης στην κορυφή.
